Izvor: juGmedia, 11.Mar.2014, 09:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Akcionari HUP Balkan traže pravdu pred Višim sudom
LESKOVAC – Manjinski akcionari HUP “Balkan” protestovaće sutra ispred Višeg javnog tužilaštva u Leskovcu, sa zahtevom da se kazne krivci za lošu privatizaciju nekadašnjeg giganta u oblasti ugostiteljstva i turizma.
Protesni skup, navodi se u saopštenju, biće održan u sredu 12.03.2014. godine sa početkom u 14 časova, “zbog izuzetno loše situacije u ovom preduzeću ali i zbog neprocesuiranja odgovornih >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << za brojne zloupotrebe učinjene nakon privatizacije”.
Okupljanje članova udruženja biće ispred Višeg javnog tužilaštva u Leskovcu, gde će predsenik uparvnog odbora Grjica Ivković izneti nezadovoljstvo radom pravosudnih organa u Leskovcu.
(Kraj) mil
#scca, #scca_preview{ background-color: #F3F3F7; color: #707070; font-size: 12px; padding: 10px; border: 1px solid #DEDEE3; } Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Administratorima juGmedia portala se možete obratiti ovde.








