Izvor: Danas, 14.Jun.2024, 20:02

Nemačka oštrija, ambasador Hil taktičniji, ali svi isto traže: Šta poručuju diplomate o završetku dijaloga Beograda i Prištine?

Uprkos različitim terminima i retorici kod stranih diplomata, koji izazivaju konfuziju, sve se svodi na isto, od Beograda se neće tražiti da zvanično kaže Kosovo je nezavisna država, ali će biti potrebno da i Beograd i Priština u potpunosti normalizuju odnose, kaže za Danas Marija Stojanović, novinarka portala European Western Balkans, povodom čini se oprečnih izjava koje su ovih dana davale diplomate u Srbiji i Kosovu o tome kako će se završiti dijalog Beograda i Prištine.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.