Izvor: S media, 18.Dec.2009, 19:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen vlasnik preduzeća u Kruševcu
Pripadnici policijskog odseka za suzbijanje privrednog kriminala u Kruševcu uhapsili vlasnika preduzeća "Gajić Tranzit" Milovana G. (34), iz sela Kaonik kod Kruševca, zbog prevare i falsifikovanja službene isprave.
U saopštenju je navedeno da je osumnjičeni, kao vlasnik firme "Gajić tranzit" i ovlašćeni zastupnik preduzeća "Agrotehna Rudi", pokušao da sebi pribavi protivpravnu imovinsku korist od nešto više od 6,5 miliona dinara.
Uhapšeni je tokom 2007. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i 2008. godine prevario LJ.S, S.N. i S.S. lažnim obećanjima da će im obezbediti povoljne kredite za kupovinu mehanizacije i adaptaciju poljoprivrednih objekata.
Protiv Milovana G. koji će biti priveden istražnom sudiji Opštinskog suda, policija će podneti krivičnu prijavu.
Pogledaj vesti o: Kruševac










