Spartak i Proleter ostali bez trenera

Izvor: Sportske.net, 06.Jun.2019, 09:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spartak i Proleter ostali bez trenera

Veliki broj ekipa iz Super lige će sa novim trenerima u novu sezonu.

Ekipa Spartaka i Predrag Rogan su sporazumno raskinuli saradnju.

Dve strane su sarađivale osam meseci, ali nisu uspeli da pronađu zajednički jezik i došlo je do rastanka.

Rogan je i glavni konkurent da preuzme klubu Napretka iz Kruševca u ovom trenutku.

Nisu jedini koji nisu nastavili saradnju od ove sezone.

Dragan Radojičić više nije trener Proletera iz Novog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Sada, pošto mu je istekao ugovor.

Mnogi od nas su očekivali da Radojičić nakon istorijskog uspeha nastavi da trenira Proleter koji je završio sezonu na sedmom mestu domaćeg šampionata, ali se to neće desiti, pa su Novosađani u potrazi za novim trenerom.
Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.