SUPERLIGA SRBIJE:  Sjajnih 100 minuta u Ivanjici! Isključenje na startu, promašen penal, gol u nadoknadi

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Nov.2020, 19:18

SUPERLIGA SRBIJE: Sjajnih 100 minuta u Ivanjici! Isključenje na startu, promašen penal, gol u nadoknadi

Spartak uzeo bod u Kruševcu.

Odigrano je 13. kolo Superlige Srbije. U nedelju je odigrano četiri meča. Pored pobede Zvezde u Surdulici, desilo je se iznenađnje u Ivanjici gde je Javor savladao Radnički sa 1:0. Nišlije su minimalno poraženena gostobanju gde su od 8. minuta igralissa deset igrača, jer je isključen štoper Žarko Marković.

Javor je bio nadmoćniji, mogao do vođstva da stigne i u 70. minutu, ali je Luka Luković promašio penal.

Trijumf >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << domaćem timu doneo je Piščević pogotkom u drugom minutu nadoknade pa su Ivanjičani tako upisali petu prvenstvenu pobedu. Inače igralo se preko 100 minuta.

101' КРАЈ!

Играло се више од 100 минута у Ивањици. Победа Јавора - 1:0! Љуљај!#LjuljajJavore #JAVNIS

— ФК Јавор Матис (@FKJavorMatis) November 1, 2020

Još jedan zanimljiv superligaški meč odigran je ovog popodneva u Kruševcu gde je Spartak osvojio bod u duelu s Napretkom 1:1. U Lučanima je gostovao Proleter, ali nije bilo golova.