Rubin i Monus na sajmu u Brazilu

Izvor: B92, Tanjug, 26.Mar.2010, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rubin i Monus na sajmu u Brazilu

Beograd -- Rubin iz Kruševca i fabrika cigareta Monus iz Inđije nastupiće zajednički na Sajmu vina, alkoholnih pića i duvana, u aprilu u Sao Paolu u Brazilu.

Direktor Monusa Živojin Zorkić je rekao da će te firme izložiti Rubinova najbolja vina - "tera lazariku", "don rosi", kao i "Monusove" brendove "de santis", "tu bizi" (too busy) i "fast".

Na sajmu će se predstaviti 250 izlagača, prvenstveno iz Južne Amerike, ali i iz Kanade i Evrope. Očekuje se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << oko 20.000 posetilaca, mahom distributera, ali i vlasnika hotela, restorana i raznih objekata u kojima se prodaju najfinije čokolade, pića, cigarete i ostala luksuzna roba.

Ističući da su se dve firme prošlog meseca pojavile i na Sajmu djuti fri šopova i luksuzne robe u Dubaiju, Zorkić je dodao da su posetioci bili oduševljeni Rubinovim vinima, ali i vinjakom, votkom "atlantik", kao i apsintom "grin gost", dok su od Monusovih proizvoda najzapaženije bile cigarete "monus greips", zbog jedinstvene arome grožđa i elegantnog dizajna paklice.

Rubin i Monus su se zajednički prestavili i na sajmu u Las Vegasu, na kome su među 150 izlagača iz celog sveta dominirale duvanske kompanije.

Na sajmovima su sklopljeni preliminarni ugovori za distribuciju srpskih proizvoda u zemlje srednje Azije, ali i ostale zemlje sveta, rekao je Zorkić.
Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.