Remi Napretka i Spartaka

Izvor: B92, 05.Mar.2023, 19:53

Fudbaleri Napretka i Spartaka odigrali su večeras u Kruševcu bez pobednika, 1:1 (1:0) u meču 25. kola Superlige Srbije.

Napredak je poveo u drugom minutu golom Nemanje Đokovića, a izjednačio je Luka Bijelović u 71. minutu iz penala.

Kruševljani su trenutno deseti na tabeli SLS sa 26 bodova, dok je Spartak 11. sa 23.

Napredak će u narednom kolu gostovati Radničkom u Kragujevcu, dok će Spartak u Subotici dočekati novosadsku Mladost.

Čukarički >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je ranije danas na svom terenu pobedio Radnik 1:0, dok će od 18 sati u Beogradu igrati Voždovac i Vojvodina. S

Pogledaj vesti o: Kruševac