Pobjeda za bijeg sa dna

Izvor: SandzakPress.net, 06.Apr.2019, 18:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Novog Pazara pobijedili su danas domaću ekipu Bečeja 1918 sa 2:1, u utakmici prvog kola plej-auta za opstanak u Prvoj ligi Srbije. Gosti su poveli golom Dženana Plojovića u devetom minutu, izjednačio je Filip Bajić u 28, a konačan rezultat postavio je Faruk Bihorac u 68. minutu. U plej-aut grupi, Bečej 1918 je četvrti na tabeli sa 18 bodova, a Novi Pazar ima 12 bodova i napredovao je do pretposljednjeg, sedmog mjesta. Pazar u narednom kolu dočekuje ekipu kruševačkog Trajala, dok Bečej 1918 gostuje užičkoj Slobodi. M. Minić (rtvnp.rs)
Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.