Pijani vozač udario policajca

Izvor: Blic, 14.Dec.2013, 14:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pijani vozač udario policajca

Pripadnici Policijske uprave u Kruševcu su, po odobrenju javnog tužioca, odredili meru zadržavanja M. B. (28) iz Kruševca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju dužnosti.

Kako je saopšteno, patrola saobraćajne policije je u Dušanovoj ulici u Kruševcu 13. decembra u 2.50 sati zatekla M. B. da upravlja vozilom pod dejstvom alkohola, čime su se stekli uslovi za njegovo zadržavanje po Zakonu o bezbednosti saobraćaja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i predat je Intreventnoj patroli radi sprovođenja mere.

M.B. je prilikom dovođenja do prostorija Policijske uprave u Kruševcu vređao policijske službenike, a zatim je jednog policijskog službenika glavom udario u lice, navedeno je u saopštenju.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.