Izvor: Vesti-online.com, 25.Sep.2013, 23:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Napredak u osmini finala Kupa
Fudbaleri Napretka plasirali su se večeras u osminu finala Kupa Srbije, pošto su u Kruševcu pobedili ekipu Javora sa 2:1 (1:0).
Napredak je došao u vođstvo u 14. minutu meča golom Petra Bojića, a konačan rezultat postavljen je u poslednjim minutima meča. Prvo je Javor izjednačio u 92. minutu preko Vuka Sotirovića, a samo minut kasnije prolaz Napretku u narednu rundu takmičenja obezbedio je kapiten Nenad Mirosavljević.
Trener Napretka >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Nenad Milovanović rekao je posle meča da mu je drago što je njegova ekipa zabeležila prvu pobedu na domaćem terenu u novoj sezoni.
"To opterećenje na treninzima je već postalo pretnja, no sve se dobro završilo. Postoji nekoliko problema na kojima ćemo raditi, jer nas već u nedelju očekuje Čukarički, koji je iznenađenje prvenstva. Moramo da budemo svesni da ovo nije Prva liga, da je ovo Super liga i da ne postoje laki protivnici", rekao je Milovanović.
Pogledaj vesti o: Kruševac
Nastavak na Vesti-online.com...
Napredak u osmini finala Kupa
Izvor: Dzungla.org, 25.Sep.2013
Fudbaleri Napretka plasirali su se večeras u osminu finala Kupa Srbije, pošto su u Kruševcu pobedili ekipu Javora sa 2:1 (1:0).. OpširnijeVesti Online








