Mladost bolja od Napretka

Izvor: B92, 08.Okt.2022, 17:30

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas na svom terenu u Lučanima Napredak iz Kruševca sa 3:1 (1:0), u utakmici 14. kola Super lige Srbije.

Mladost je povela u 37. minutu golom Milana Bojovića, a prednost je udvostručio Vladimir Radivojević u 55. minutu. Ekipa iz Kruševca smanjila je zaostatak u 64. minutu, kada je strelac bio Bojan Matić, a konačan rezultat postavio je Žarko Udovičić pogotkom u šestom minutu nadoknade vremena.

Mladost je prekinula niz od tri >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poraza i posle treće prvenstvene pobede zauzima 12. mesto na tabeli sa 12 bodova.

Napredak je pretrpeo sedmi poraz u ligi i ima 14 bodova na 10. mestu na tabeli, uz utakmicu manje od Mladosti.