Milivoje Vrebalov iz LDP prešao u DS

Izvor: Press, 25.Mar.2013, 15:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milivoje Vrebalov iz LDP prešao u DS

Ðilas je rekao da je u poslednjih četiri meseca DS dobila više članova nego što je izgubila i kao primere naveo pristupanje više hiljada članova Pokreta za promene iz Kruševca, oko 300 novih članova iz Mladenovca, a kao poslednji primer i dolazak potpredsednika Skupstine Vojvodine Vrebalova u stranku koju vodi.
Prema Ðilasovim rečima, to je proces koji ga čini srećnim i pored hajke koja se vodi protiv članova DS. Na pitanje da li je razgovarao s predsednikom LDP Čedomirom >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Jovanovićem o prelasku Vrebalova u redove demokrata i da li će to poremetiti odnose s tom strankom, Ðilas je odgovorio odrečno na oba pitanja.
Vrebalov je kazao da u DS ne ulazi zbog funkcije već da bi iskoristio infrastrukturu stranke za poboljšanje životnih uslova Vojvođana.
- Iako je DS u krizi ona ima dobru infrastrukturu, kapacitete i može da okupu demokratski potencijal. Ne očekujem benefite – istakao je Vrebalov, koji je 2010. proglašen za drugog Gradonačelnika Evrope.
Ðilas je predstavio i Branislava Katančevića, koji se pre sedam dana vratio u DS pošto je pre pet godina iz nje bio isključen. Ðilas je ponovio da se protiv članova DS vodi hajka, što se vidi na primeru Katančevića koji je, kako tvrdi lider demokrata, protivzakonito smenjen s mesta direktora Ribarske banje.
- Od Kruševca želim da napravim ono što je Goran Ješić od Inđije, Bojan Pajtić od Vojvodine ili Ðilas od Beograda – rekao je Katančević.
Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na Press...



Povezane vesti

Đilas predstavio novog člana DS

Izvor: OkRadio.rs, 25.Mar.2013

Milivoj Vrebalov, potpredsednik Skupštine Vojvodine, prešao je iz Liberalno-demokratske partije u Demokratsku stranku. Njega je danas predstavio lider DS-a. Predsednik Demokratske stranke Dragan Đilas izjavio je da se nastavlja trend ulaska novih ljudi u Demokratsku stranku i kao potvrdu toga predstavio...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.