Izvor: KruNet.net, 03.Okt.2010, 13:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mangan iz slavine
U Kruševcu zbog neispravne vode gradskog vodovoda počelo snabdevanje cisternama Umesto sa česme, Kruševljani su se u subotuzdravom pijaćom vodom snabdevali iz cisterni. Problem je nastao, kako nam je objasnio Slobodan Lazić, direktor...
Pogledaj vesti o: Kruševac
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KruNet.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KruNet.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








