Izvor: Glas javnosti, 06.Jul.2010, 07:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Lov" na nepropisno parkirane

KRUŠEVAC - Saobraćajna policija u Kruševcu vršiće narednih dana pojačanu kontrolu otkrivanja prekršaja nepropisnog parkiranja vozila na području tog grada, saopšteno je iz Policijske uprave u Kruševcu.

U saopštenju se podseća da je Zakonom o bezbednosti saobraćaja zabranjeno zaustavljanje i parkiranje vozila na trotoaru. Narednih dana biće pojačana i kontrola vozača i putnika na motociklima, mopedima, triciklima i četvorociklima koji ne nose zaštitne kacige. >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti <<

Iz policijske uprave u Kruševcu apeluju na vozače da poštuju pravila i obaveze u saobraćaju, kao i da čuvaju svoje i živote drugih učesnika u saobraćaju.

Baš da vidim da li iko od njih sme da kaže bilo šta Suši i Bosancu za parkiranje u pešačkoj zoni i vožnju u nedozvoljenom smeru kroz Zakićevu ulicu. Inače, obožavaju to da rade ;)

ma da, samo sto nece...

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.