Izvor: NC magazin, 23.Mar.2011, 17:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kruševačko pozorište gostuje u Narodnom pozorištu
Kruševačko pozorište gostovaće u subotu, 26. marta u 20h, na Velikoj sceni Narodnog pozorišta u Beogradu, sa čuvenom komedijom Branislava Nušića "Put oko sveta", u adaptaciji i režiji Juga Radivojevića.
Tog dana obelažava se jedan poseban jubilej: 100 godina od praizvođenja ovog Nušićevog komada u Narodnom pozorištu u Beogradu, u režiji legendarnog Čiča Ilije Stanojevića.
Pogledaj vesti o: Kruševac
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NC magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NC magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






