Javor produžio crni niz Pančevaca

Izvor: B92, 07.Okt.2023, 20:09

Fudbaleri Javora savladali su pančevački Železničar u Ivanjici rezultatom 2:1 (1:0) u meču 10. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Domaći tim je poveo u 31. minutu kada je strelac bio Todor Petrović, a izjednačenje "dizelki" sa Tamiša doneo je Lazar Romanić u 56.

Ipak, trenutak odluke viđen je samo dva minuta kasnije.

Tada je Stefan Milošević zatresao mrežu Železnilara i time rešio pitanje pobednika.

Tim iz Pančeva je tako produžio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << svoj crni niz jer je, nakon uvodnog trijumfa u Kruševcu, nanizao devet utakmica bez pobede, od čega je čak osam neuspeha i samo jedan remi sa Čukaričkim.

Javor je skočio na 7. mesto na tabeli sa 14 osvojenih bodova, dok je Želja samo sa četiri boda na poslednjem mestu na tabeli.