Izvor: B92, 13.Avg.2009, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dragiša Binić predsednik Napretka
Bivši fudbaler Dragiša Binić izabran je za novog predsednika FK Napredak.
Binić će na mestu prvog čoveka kruševačkog superligaša zameniti Radojicu Milosavljevića, inače aktuelnog zamenika gradonačelnika, koji je obećao da će grad i dalje stajati iza kluba. Osim predsednika, na Skupštini kluba, koja je u sredu održana u sali Gradske uprave, izabran je i novi desetočlani Upravni odbor uz mogućnost da se dopuni do broja 13, kako predviđa Statut. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Učinićemo zajedničkim snagama sve da klub vratimo tamo gde mu je i mesto, jasno da se više ne borimo za opstanak, već za izlazak u Evropu. Igračima koji su letos otišli, klub više nije mogao finansijski da pomogne, pa su dobili odrešene ruke. Suočeni sa cajtnotom, obezbedili smo zahvaljujući gradskoj vladi i adekvatne pripreme na Zlatiboru. Bila nam je želja da dovedemo i Marka Miškovića u Napredak, ali je on to odbio. Međutim, hoće da nam pruži ruku pomoći što je i najvažnije u ovom trenutku", izjavio je Binić.
Napredak u subotu dočekuje Metalac na startu Jelen Superlige Srbije.
Pogledaj vesti o: Kruševac








