Bez pobednika pod Bagdalom – prečka ostavila bod u Kruševcu

Izvor: B92, 12.Feb.2024, 19:03

Fudbaleri Napretka i Spartaka odigrali su nerešeno 1:1 u poslednjem meču 20. kola Superlige Srbije.

Oba pogotka ovog zanimljivog susreta su viđena u prvih 45 minuta.

Prijović je u 18. minutu doveo goste u prednost, nakon što mu je Martinović glavom spustio loptu u peterac posle kornera.

"Pod Bagdalom" je izjednačenje Kruševljanima doneo Stefan Jovanović koji je glavom smestio loptu u mrežu protivnika, posle centaršuta Vukajlovića.

U nastavku >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Spartak bio bliži tome da odnese čitav plen, ali se prečka isprečila da Bijelović udarcem glavom sa 12 metara bude heroj.

Spartak je trenutno 10. na tabeli Superlige sa 26 bodova, ali slabijom gol razlikom od Radničkog iz Kragujevca koji ima identičan broj poena i nalazi se u plej-of zoni.

Napredak je poziciju ispod sa 22 boda, pred gostovanje Voždovcu. Subotičani u 21. kolu dočekuju Mladost.