Voša okrenula Kragujevčane

Izvor: B92, 02.Sep.2023, 23:11

Voša "okrenula" Kragujevčane

Fudbaleri Vojvodine savladali su Radnički iz Kragujevca rezultatom 2:1 (0:1) u utakmici 6. kola Mozzartbet Superlige.

Novosadski crveno-beli su do trijumfa došli posle preokreta, kladioničarskim rečnikom "iz dvojke u keca", a nakon što je Radnički 1923 poveo golom Milutina Vidosavljević već u sedmom minutu.

Ali, u drugom poluvremenu su preokret i pobedu Vojvodinu pogocima doneli Filip Malbašić u 51. i Džonatan Bolingi u 82. minutu iz jedanaesterca
Vojvodina je na osmom mestu sa osam bodova, a Radnički je na poslednjem, 16. mestu bez osvojenog boda.

U narednom kolu, Vojvodina će gostovati Spartaku, dok će u Kragujevcu gostovati Javor.