Izvor: Šumadija Press, 26.Avg.2015, 12:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Trojka iz bloka“ u Kragujevcu 5. septembra
Treće humanitarno takmičenje u brzom šutiranju trojki „Trojka iz bloka“ biće održano u Kragujevcu 5.septembra, u Sportskoj hali „Gordana–Goca Bogojević“, od 13 časova.
”Trojka iz bloka” je humanitarni projekat humanitarne organizacije „Srbi za Srbe“ za izgradnju i opremanje kupatila za potrebe socijalno ugroženih porodica na području Srbije i okruženja, koji se sprovodi kroz sportske manifestacije brzog šutiranja trojki širom Srbije i u inostranstvu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Šumadija Press << koje za cilj imaju okupljanje mladih ljudi, poznatih ličnosti iz sveta sporta, kulture i muzike, a prethodne dve godine uspešno je sproveden i u Kragujevcu.
Pored glavnog organizatora Humanitarne organizacije „Srbi za Srbe“, u Kragujevcu projekat sprovode Pokret „Čista Srbija“ i Udruženje „Mladi“ .
Učešće se plaća 200 dinara, a pozivaju se i donatori da pomognu da i Kragujevac ove godine skupi više sredstava uplatom na sledeći žiro-račun:
Primalac:Humanitarna organizacija Srbi za Srbe
Svrha/sa naznakom: Projekat ”Trojka iz bloka”
Račun: 160-279491-71, Banca Intesa.
Više informacija o projektu zainteresovani mogu da pronađu na vebsajtu www.trojkaizbloka.org , a informacije vezane za turnir u Kragujevcu (učesnici i donatori) mogu da dobiju na broj telefona 065/2348511.
Pogledaj vesti o: Kragujevac
















