Izvor: Kurir, 17.Jul.2013, 14:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Taksista pretučen u Kragujevcu!
U Novom Sadu na pijaci u Veterniku u tuči su lakše povređena trojica mladića
BEOGRAD - U Novom Sadu i Kragujevcu proteklu noć i jutro obeležile su tuče i jedna saobraćjana nesreća, rečeno je u gradskim službama Hitne pomoći.
U Kragujevcu je rano jutros oko pola četiri pretučen taksista, koji je sa ozbiljnim povredama glave i ekstremiteta prevezen u Urgentni centar, dok su u Novom Sadu na pijaci u Veterniku u tuči lakše povređena trojica >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << mladića.
Oko 23 časa u centru Stepanovića dogodila se i saobraćajana nesreća kada je automobil udario u motor. Tom prilikom povređen je motociklsita (17) koji je zadobio povrede ruke i noge. On je prevezen na dečju bolnicu u Novom Sadu. Noć između utroka i srede, i u Beogradu su obležile tuče, u kojima su teško povređena dva muškarca, od kojih je jedan uboden i šrafcigerom.
Pogledaj vesti o: Kragujevac




