Izvor: KGsport.info, 15.Apr.2011, 17:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometašice očekivano pobedile

Očekivanu pobedu ostvarile su rukometašice Radničkog Lepenice KG. One su u zaostalom meču 15. kola, drugu ekipu niške Naise ugostile u Velikoj Plani, ali im to nije smetalo da zabeleže ubedljiv trijumf rezultatom 35:20, poluvreme 11:9. Razlika u kvalitetu najviše se osetila u drugom poluvremenu, a najefikasnije u pobedničkom timu bile su Jasna Đukić i Jovana Stojiljković sa po osam, dok je Iva Pokrajac postigla šest golova. Narednu utakmicu, kragujevački tim, koji se nalazi na prvom mestu na tabeli, odigraće 27. aprila, kada će kao gost odmeriti snage sa Kučevom.

Pogledaj vesti o: Kragujevac