Rukomet: I dalje bez pobede

Izvor: Šumadija Press, 04.Okt.2015, 12:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RADNIČKI – METALOPLASTIKA 19:22 (12:11)

KRAGUJEVAC – Dvorana: „Jezero“. Gledalaca: 200. Sudije: Stojković (Niš) i Nikolić (Leskovac). Sedmerci: Radnički 3(2), Metaloplastika 2(1). Isključenja: Radnički 4, Metaloplastika 10 minuta.

RADNIČKI: Lekić 13 odbrana, Barudžić, Janićijević, Gemaljević 2 odbrane, Bećirović, Mošić2, Spasić 5(1), Milinčić 2, Simić, Vujović, Radenović, Poskurica 2(1), Šukić, Radović 3, Rajičević 3, >> Pročitaj celu vest na sajtu Šumadija Press << Barjaktarović 2.

METALOPLASTIKA: Maksimović, Milovanović 1, Dakić, Stevanović, Marinović, Marković 4, Arsić 10 0dbrana, 1 sedmerac, Savić 2, Jezdimirović, Mitrović 4, Dragićević 2, Jevtić, Ivanović 7(1), Bojanić, Petrović, Ostojić 2.

IGRAČ UTAKMICE: Mladen Ivanović (Metaloplastika).

Posle dva gostovanja, i posle prvog meča na svom terenu u oovoh sezoni, podmlađeni tim kragujevačkog Radničkog ostao je bez ijednog boda.

Gosti su ovaj meč rešili u SVOJU korist pre svega strpljivijom igrom i na iskustvo. Utakmicu je karakterisala borbena i tvrda igra u odbrani, a brzopleta i sa mnogo grešaka u napadu, tako da je prvi gol postignut tek u četvrtom minutu, kada je odličnog Darka Arsića savladao niko drugi do Ivan Milinčić, specijalista u ekipi Radničkog za odbranu. Potom su se ekipe smenjivale u minimalnom vođstvu, ali su Šapčani posle dva gola Mladena Ivanovića, uspeli da ostvare dva gola viška (3:5), koliku su imali u još jednom trenutku, ali su Kragujevčani uspeli da golom Ivana Rajičevića, na odmor odu sa golom prednosti.

Odlične odbrane golmana Nenada Lekića na početku drugog poluvremena samo su usporile pohod Šapčana ka pobedi. Razliku su počeli da prave od 46. minuta, a presudili su efikasni Mladen Ivanović, Miloš Mitrović i Nikola Marković, dok je svaki pokušaj domaćeg tima da ugrozi ovu prednost zaustavljao sigurni golman Darko Arsić.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na Šumadija Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Šumadija Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Šumadija Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.