Radničkom bod posle sudijske lakrdije

Izvor: NTV.rs, 02.Avg.2015, 10:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Radničkog vratili su se u Niš sa vrednim bodom iz duela sa Crvenom zvezdom na Stadionu “Rajko Mitić”,ali su zaslužili pobedu. Rezultat 1:1 skrojila je sudijska “petorka” na čelu sa Bojanom Nikolićem iz Kragujevca. Niški superligaš je došao u vođstvo u 36.minutu pogotkom Lazara Rosića, koji je desetak minuta pre toga zamenio povređenog Radoša Bulatovića. Iz kornera je odlično centrirao Petar Đuričković. Zbog neprimerene proslave postignutog gola Rosić >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << je dobio žuti karton. To će ga u 60.minutu koštati i isključenja, jer mu je sudija Nikolić bez razloga pokazao i drugu opomenu i udaljio iz igre. U neravnopravnoj igri Radnički je junački čuvao svoju mrežu, ali je zbog sudijske nepravde to bila nemoguća misija. Naime, u 88.minutu Crvena zvezda je stigla do izjednačenja golom Luke Jovića iz ofsajda. To međutim nije kraj sudijskoj nepravdi. U nadoknadi vremena dosuđen je blago rečeno sumnjiv penal za domaćine, ali je sjajni golman Aleksandar Jovanović odbranio šut Kataija i sprečio totalnu krađu na popularnoj “Marakani”. U narednom, 4.kolu Super lige Radnički će ponovo gostovati i to kod Metalca u Gornjem Milanovcu.

Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na NTV.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.