Izvor: KGsport.info, 04.Sep.2011, 09:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički uspešan u Jagodini

Radnički je iskoristio pauzu u šampionatu i odigrao prijateljski meč u Jagodini protiv istoimenog superligaša. Domaći su poveli već u 8. minutu nakon nesporazuma Božovića i Pustinjakovića, a  Stojanović je lob udarcem loptu ubacio u mrežu.
U nastavku utakmice Kragujevčani su načinili preokret. Najpre je novalija Udovičić u 56. minutu iskoristio odlično proigravanje Miloškovića i poravnao rezultat na 1:1. U 71. minutu postavljen je konačan rezultat utakmice. Nespretno je reagovala odbrana Jagodine ispred gol linije svog gola. Lukić je u nameri da izbije loptu što dalje od svog gola pogodio Tomića, koji je ni kriv ni dužan, postigao gol.
Jagodina - Radnički 1923 1:2 (1:0)