Rad i Jagodina počeli pripreme

Izvor: RTS, 10.Jan.2011, 16:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rad i Jagodina počeli pripreme

Fudbaleri Rada, najprijatnijeg iznenađenja prvog dela sezone u Super ligi, počeli su na Banjici pripreme za nastavak takmičenja u srpskom prvenstvu.

Trener Marko Nikolić objavio je da će građevinari u Beogradu trenirati do 2. februara i da će do tada igrati kontrolne utakmice sa Hajdukom sa Liona (22. januara), šabačkom Mačvom (26. januara) i Radničkim 1923 iz Kragujevca (29. januara).

Potom sledi put na drugi deo priprema na Kipru gde bi Rad trebalo da igra >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << pet utakmica.

"Potencijalni rivali su poljska Korona, bugarski Levski, Tatra, Bananc iz Jerevana, Jablonec. U pregovorima smo i sa moskovskim Dinamom, koji bi sigurno bio više nego sjajan rival", rekao je novinarima Nikolić i dodao da će u Aja Napi raditi i rezervni sastav Rada.

Nikolić je pripreme počeo sa 28 fudbalera. Izostali su kapiten Radomić Koković zbog prehlade i Marko Ranđelović, koji pregovara o mogućem transferu u Tursku.

Simboličnom prozivkom, merenjem i uručivanjem lopte svakom igraču, danas su počele pripreme fudbalera Jagodine za prolećni deo šampionata Srbije.

Fudbalere i šefa stručnog štaba Miljojka Gošića pozdravio je i poželeo im dobar plasman predsednik kluba Goran Milanović. Ekipa će se pripremati u Jagodini do 1. februara, kada odlazi u Anadoliju.

"Svi treneri u klubu su stavljeni u funkciju istog načina rada, a igrači su

na kraju jesenjeg dela prvenstva dobili uputstva šta da rade kako bi na početku priprema odmah moglo da se radi sa loptom", rekao je Gošić.
Pogledaj vesti o: Kragujevac,   Jagodina

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.