Prva radost rukometašica Radničkog 1964

Izvor: KGsport.info, 08.Okt.2017, 13:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometašice Radničkog 1964 došle su do svog prvog trijumfa u Prvoj ligi Zapad ove sezone, pošto su u okviru 2. kola slavile na gostovanju ekipi Košutnjaka u Čačku sa ubedljivih 31:17 (16:9).
Kragujevčanke su od samog starta diktirale tempo igre i u 20. minutu stigle do čak osam golova prednosti (12:4).
Na poluvreme su rukometašice Radničkog 1964 otišle sa vođstvom od 16:9, da bi početkom drugog dela igre došlo do pada u igri kragujevačkog tima, što su Čačanke >> Pročitaj celu vest na sajtu KGsport.info << iskoristile da smanje zaostatak. Međutim, razigrala se tada Anastasija Vlašković, razmrdala i svoje saigračice, pa je na kraju Radnički 1964 slavio ubedljivu pobedu.
Pored sjajne Anastasije Vlašković sa šest pogodaka, u gostujućoj ekipi istakle su se i Natalija Mikić i Anja Vlašković sa po pet golova na svom kontu. U redovima domaćina prednjačila je Mirjana Petrović sa šest pogodaka.
ŽRK KOŠUTNJAK – ŽRK RADNIČKI 1964  17:31 (9:16)
ČAČAK
Hala: “SC Mladost”.
Gledalaca: 100
Sudije: Dušan Petrović, Dušan Vojinović
Sedmerci:  Košutnjak 5 (2), Radnički 1964 6 (5)
Isključenja: Košutnjak 10 min, Radnički 1964 12 min
ŽRK KOŠUTNJAK: Ćendić, Nikolić, Jovašević 3, Petrović 6, Jelić, Krunić 2, Vučićević, Dojčilović 2, Jovanović 2, Filipović, Tomić, Kojović 2, Jakonić, Ljujić, Spasojević, Bučkić.
ŽRK RADNIČKI 1964: Pojužina (4 odbrane), Janićijević, Radosavljević 4, Srećković 2, Đorđević 1, Begović, Ristić 1, Vlašković Anja 5, Mikić 5, Vlašković Anastasija 6, Vulićević 4, Petrović 3, Milošević, Stajković (14 odbrana).
U narednom kolu Kragujevčanke će ugostiti drugu ekipu kraljevačkog Metalca.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na KGsport.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KGsport.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KGsport.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.