Izvor: Kurir, 04.Okt.2011, 17:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"ORLIĆI" NA PRIPREMAMA
ARANĐELOVAC - Mlada fudbalska reprezentacija Srbije nalazi se u Aranđelovcu na pripremama za predstojeće kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo 2013. godine u Izraelu.
Selektor Aleksandar Janković u Aranđelovac je doveo 22 igrača koji se pripremaju za mečeve sa Makedonijom 7. oktobra u Skoplju i četiri dana kasnije sa Danskom u Kragujevcu.
Mladi reprezentativci Srbije trenutno zauzimaju prvo mesto na tabeli grupe četiri sa šest bodova.
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









