OFK Beograd slavio u Bačkoj Topoli, remi u Kragujevcu, Pančevci deklasirali niški Radnički

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Avg.2025, 21:43

OFK Beograd slavio u Bačkoj Topoli, remi u Kragujevcu, Pančevci deklasirali niški Radnički

Fudbaleri OFK Beograda su kao gosti posle velikog preokreta u drugom poluvremenu pobedili TSC rezultatom 3:1, dok su Radnički i Napredak u Kragujevcu odigrali 0:0, u mečevima petog kola Superlige Srbije.
TSC je sad sedmi sa sedam bodova, OFK šesti sa šest, Radnički je 14. sa tri boda ali i utakmicom manje, dok je Napredak pretposlednji sa takođe tri boda, ali iz pet utakmica.
Domaćin je golom Andreja Todoroskog poveo u Bačkoj Topoli 36. minutu, ali je u nastavku usledio veliki preokret "romantičara". Nikola Knežević je u 47. minutu izjednačio, a Džej Enem je u 69. i 88. minutu sa dva gola doneo potpuni preokret i pobedu gostima.
Napredak je od 42. minuta igrao sa desetoricom u Kragujevcu,...
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.