OBILI KUĆI I BENZINSKU PUMPU

Izvor: Kurir, 26.Jan.2011, 16:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OBILI KUĆI I BENZINSKU PUMPU

KRAGUJEVAC - Nikola J. (23), Nikola P. (25) i Slaviša Ć. (26) iz Darosave kod Aranđelovca, kao i Darko A. (27) iz Blaznave u opštini Topola, uhapšeni su zbog sumnje da su izvršili dve teške krađe, tako što su obili privatnu kuću i benzinsku stanicu i uz krivičnu prijavu privedeni istražnom sudiji Osnovnog suda, saopštila je Policijska uprava u Kragujevcu.

Četvorica uhapšenih su u Blaznavi obili kuću čiji >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << se vlasnik nalazi na privremenom radu i inostranstvu, a u Gornjoj Šatornji kod Topole benzinsku stanicu "NIS Petrol".

Iz kuće u Blaznavi ukrali su LCD televizor, dva mobilna telefona, revolver i lovačku pušku, a iz benzinske stanice koju su obili u noći između 1. i 2. januara oduzeli cigarete vrednosti oko 46.000 dinara.

U saopštenju je navedeno da je policija pronašla ukradene predmete iz kuće i vratila ih vlasniku.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.