Izvor: RTS, 07.Mar.2022, 20:28

Nova pobeda Lalatovića, remi Radnika i Čukaričkog

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su Metalac sa 1:0 u meču 26. kola Superlige Srbije. Bez pobednika u duelima Napretka i Proletera, kao i Radnika i Čukaričog.
Radnički iz kragujevca je pod vođstvom nenada Lalatovića vezao treći trijumf i odlepio se od dna tabele. Trenutno sa 25 osvojenih bodova zauzima 14. poziciju i tako pretekao današnjeg rivala koji je pretposlednji sa 23 osvojena boda.

Strelac odlučujućeg pogotka bio je >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Jovanović u 61. minutu susreta.
Napredak i Proleter odigrali su nerešeno 1:1. Gosti su poveli golom Tomovića u 42. minutu. Izjednačio je Melunović u 79. sa bele tačke.
U dueli Radnika i Čukaričkog nije bilo golova.