Izvor: B92, 04.Dec.2010, 19:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NLB: Radnički bolji i od Hemofarma
Košarkaši Radničkog pobedili su u Vršcu Hemofarm 88:78 (24:27, 27:11, 17:24, 20:16) i u samo dva kola pobedili i drugi najbolji srpski tim.
Posle trijumfa nad šampionom u prošlom kolu, Radnički je u 10. savladao jednog od lidera regionalnog takmičenja i stigao do petog trijumfa.
U "Milenijumu" su u centru pažnje bili Milan Mačvan i Majkl Li, a uspešniji je bio Amerikanac. Centar Kragujevčana ubacio je 25 poena i imao 12 skokova, a Mačvan 24 >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poena i deset skokova.
Pored Lija "dabl-dabl" u Radničkom zabeležio je i Stiven Marković sa 17 poena i 10 asistencija, dok je Marko Čeakrević ubacio 15 poena.
Mačvana je pratili Šutalo i Borisov sa po 13 poena, a ovaj drugi je imao i 11 skokova. Po deset poena postigli su Božović i Savović.
Hemofarm je četvrti put poražen, a Radnički ima po pet pobeda i poraza.
Pogledaj vesti o: Kragujevac






