Muta Nikolić uspešno operisao kuk

Izvor: KGsport.info, 16.Jun.2013, 01:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muta Nikolić uspešno operisao kuk


Miroslav Muta Nikolić, trener KK Radnički, operisao je u petak kuk i uspšno se oporavlja u bolnici na Banjici.
Iskusni stručnjak Kragujevčana iskoristio je pauzu u prvenstvu da se podvrgne rutinskoj operaciji kuka, pošto je imao vidnih problema prilikom hodanja.
Nikolić je petak operisan i oseća se dobro posle operacije, a iz bolnice bi trebao da izađe u četvrtak.
Popularni Muta će svoje izabranike okupiti za mesec dana, kada bi zvanično trebalo da počnu pripreme košarkaša Radničkog za narednu sezonu.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na KGsport.info...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KGsport.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KGsport.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.