Mladoženja uhapšen zbog napada na policiju

Izvor: Blic, 11.Jul.2011, 14:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladoženja uhapšen zbog napada na policiju

KRAGUJEVAC - Policija u Aranđelovcu odredila je zadržavanje u trajanju do 48 sati Aleksandru M. (23) iz tog grada zbog sumnje da je napao policajaca na dužnosti, saopštila je danas Policijska uprava u Kragujevcu.

Kako je navedeno u saopštenju, ista mera primenjena je i prema njegovu ocu Draganu M. (46) i Stevanu U. (21), takodje iz Aranđelovca, zbog ometanja službene osobe u obavljanju poslova bezbednosti ili >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << održavanja javnog reda i mira.

Policijskoj stanici u Aranđelovcu je 10. jula, oko jedan sat iza ponoći, prijavljeno da je u dvorištu domaćinstva Dragana M, gde je proslavljana ženidba njegovog sina Aleksandra M, izbila tuča.

Policijska patrola je te večeri već intervenisala zbog prijave preglasne muzike i prilikom ponovne intervencije Aleksandar M. je nogom i pesnicom udario dvojicu policijskih službenika i lakše ih povredio.

Njegov otac Dragan i Stevan U. vređali su ostale policajce, pretili im i ometali ih u uspostavljanju javnog reda i mira.

Aleksandar M. je u jednom trenutku počeo da beži, ali su ga policajci sustigli i priveli.

U saopštenju se navodi da će, po isteku mere policijskog zadržavanja, sva tojica biti privedeni istražnom sudiji Osnovnog suda u Kragujevcu.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Priveden mladoženja, napao policiju

Izvor: Mondo, 11.Jul.2011

Policija u Aranđelovcu odredila je meru zadržavanja u trajanju do 48 sati Aleksandru M. (23) iz tog grada zbog sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.