Mega posle preokreta slavila u Kragujevcu

Izvor: Politika, 08.Mar.2014, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BEOGRAD –Košarkaši Mega Vizure pobedili su danas u gostima kragujevački Radnički sa 86:84 (18:27, 20:23, 24:15, 24:19) u 23. kolu Jadranske lige.

Mega Vizura je sada deveta sa 10 pobeda, dok je Radnički 10. sa osam trijumfa.

Radnički je dobro počeo utakmicu, a početkom drugog poluvremena vodio je i sa 15 razlike, 50:35. Mega je posle toga zaigrala potpuno drugačije na oba kraja terena i sustigla je prednost „đavola”.

Mega Vizura vodila je u poslednjem >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << minutu, ali je Radnički izjednačio na 83:83 u poslednjem minutu. Posle toga je Ratko Varda postigao oba penala.

Marko Marinović je posle toga promašio trojku, a Aleksandar Luković je dao jedan poen za 86:83 za Megu, koja je potom napravila faul na Marinoviću, a on je dao jedan penal za konačan rezultat.