LALAT NA KORAK OD OPSTANKA: Pančevci u nokdaunu, Radnički protutnjao Smederevom

Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Maj.2022, 18:59

Kapitalna prednost pred revanš.

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca slavili su protiv Železničara iz Pančeva (1:3) u prvom meču baraža za plasman u Superligu Srbije.

Izabranici Nenada Lalatovića stekli su kapitalnu prednost pred revanš u Kragujevcu u nedelju.

Posle prvih 45 minuta bilo je 2:0, a strelac oba gola za goste bio je prekaljeni superligaški centarfor Vojo Ubiparip.

U nastavku još jedan gol u mreži Pančevaca, pogodio je Nedeljko >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Piščević u 61. minutu.

Železničar je smanjio rezultat u 79. minutu, Gigić je bio precizan sa bele tačke. Varjačić je skrivio jedanaesterac i zaradio drugi žuti karton.

Treba istaći da se ovaj meč igrao u Smederevu zbog uslova stadiona u Pančevu koji ne zadovoljavaju standarde Superlige.

Drugi meč baraža se igra od 19 časova, a sastaju se IMT i Novi Pazar.
Pogledaj vesti o: Kragujevac