Kragujevčani pevajući sa severa

Izvor: B92, 06.Nov.2023, 19:59

Fudbaleri Radničkog 1923 slavili su kao gosti protiv Spartaka u Subotici, 3:1 (0:0).

Bila je to utakmica 14. kola Superlige Srbije u kojoj su Kragujevčani posebno dobro odigrali drugo poluvreme.

Tada su postigli sva tri pogotka i ostvarili petu pobedu u sezoni, a drugu uzastopnu u ligi.

Vodeći gol postigli su u 65. minutu preko Kilijana Bevisa.

Samo 15 minuta kasnije, čini se da su sasvim prelomili meč, a mrežu Subotičana zatresao je Milan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vidakov.

Tri minuta kasnije autogolom Dejana Kerkeza, Radnički 1923 je stigao do vođstva od 3:0.

Domaćin je uspeo da postigne počasni gol u 86. minutu, iako je bila dilema da li je bilo ofsajda, priznat je pogodak Andreja Torodoskog za konačnih 1:3.

Narednog vikenda u 15. kolu Radnički dočekuje ekipu Voždovca, dok je Spartak gost Javora.