Izvor: Šumadija Press, 03.Avg.2015, 12:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kragujevački studenti igraju u Turskoj
Akademski folklorni ansambl „Svetozar Marković” učestvuje na Međunarodnom festivalu kulture i folklora u Tekirdagu, u evropskom delu Turske, koji počnje danas, a trajaće do 13. avgusta.
Na ovoj manifestaciji učestvuju i ansambli iz Turske, Argentine, Bosne i Hercegovine, Čilea, Hrvatske, Poljske, Tajlanda, Koreje, Meksika, Kipra i još nekih zemalja.
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Šumadija Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Šumadija Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















