Izvor: SandzakPress.net, 21.Mar.2013, 17:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolašinac: Loše smo igrali

Novi Pazar – Trener Jošanice ND 2011 Kenan Kolašinac izjavio je da je njegova ekipa prikazala lošu igru u današnjem porazu od grbičke Slobode u Kragujevcu (1:0), u utakmici 16. kola zonske lige Morava. “Igrali smo loše, teško smo stvarali šanse i nismo uspeli da se vratimo u meč poslije ranog vođstva domaćina. Semir Sadović i [...]
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na SandzakPress.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.