KMF Novi Pazar “rasturio” Ekonomca u Kragujevcu

Izvor: SandzakPress.net, 09.Nov.2019, 15:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je u Kragujevcu ekipu Ekonomca sa 7:1, u utakmici sedmog kola Prve futsal lige. Domaćin je poveo golom Lazara Marinkovića u trećem minutu, a Pazar je do odmora izjednačio preko Milana Mutavdžića u 14. minutu. Gosti su dominirali u nastavku, kada su mrežu desetostrukog uzastopnog prvaka države pogađali Dejan Jovanović u 28. i 29, Jakup Ramadan u 31, Eldin Redžović u 34, Ninoslav Aleksić u 36. i Ensar Redžović u 40. minutu. Pazarci su meč završili >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << bez Predraga Jovanovića, koji je isključen u 32. minutu, a pre toga sa klupe je u 18. minutu udaljen trener vicešampiona Srbije Marko Gavrilović. Meč u dvorani Jezero pratilo je oko 300 gledalaca. Posle prvog trijumfa u Kragujevcu od osnivanja kluba, Novi Pazar je drugi na tabeli sa 18 bodova, dok je Ekonomac na sedmoj poziciji sa četiri boda. Pazar će u narednom kolu gostovati ekipi Zemun Samo pravo, a Ekonomac timu FON-a. (rtvnp)
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.