Izvor: KGsport.info, 27.Mar.2013, 17:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KK Radnički prijavio 15 igrača za Superligu
KK Radnički je danas poslao spisak od 15 igrača na koje računa za predstojeću Superligu, koja startuje ovog vikenda.
Na spisku nema prekobrojnih stranaca Vizera i Emeninga, kao ni duže vreme povređenih Varde i Vortingtona, a na njihovo mesto „uskočili“ su Uroš Nikolić, koji je pojačao Kragujevčane iz MZT Skoplja, kao i Vladimir Vuksanović, koji je u regularnom delu KLS-a nastupao za Vršac.
Radnički će u Superligi predstavljati: Nenad Miljenović, Stefan Sinovec, Aleksandar Ćapin, Predrag Vučković, Đorđe Milosavljević, Stefan Jović, Stiven Marković, Stefan Birčević, Miloš Borisov, Miloš Dimić, Uroš Nikolić, Bojan Krstović, Danilo Mijatović, Teriko Vajt i Vladimir Vuksanović.
Za takmičenje su prijavljena i četvorica juniora, i to: Mihailo Todorović, Andreja Stevanović, Stefan Rosić i Marko Uzelac.
Radnički u subotu očekuje gostovanje niškom Konstatinu, koji je u međuvremenu ostao bez trenera, pošto je dosadašnji šef struke Boško Đokić otpušten, nakon intervjua u medijima, u kome je izneo probleme u vezi sa finansijskom situacijom u klubu.
Foto: Zoran Petrović
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Radnički objavio spisak igrača za ASL
Izvor: Sportal.rs, 27.Mar.2013
Shodno pravilima domaćeg prvenstva u sezoni 2012/2013, za predstojeću Superligu Srbije Košarkaški klub Radnički je danas registrovao 15 igrača seniora.
Muta odabrao ''ratnike'' za SL
Izvor: Sportske.net, 27.Mar.2013
Kragujevački Radnički objavio spisak igrača na koje trener Miroslav Muta Nikolić računa za predstojeća iskušenja u Superligi.

















