Francuz doneo nova tri boda Radničkom – Novi Pazar siguran u Subotici

Izvor: B92, 08.Mar.2024, 19:34

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca su savladali Radnik u Surdulici sa 1:0, u okviru 24. kola Superlige.

Radnički je upisao i petu uzastopnu pobedu u šampionatu, pošto je slavio golom Francuza Kilijana Bevisa.

Posle prvog poluvremena bez uzbuđenja, usledilo je drugo, gde je Radnički imao nešto više stvorenih šansi.

Ipak, uspeo je da "zatrese mrežu" Radnika tek u drugom minutu nadoknade, a strelac je bio Bevis.

Kragujevčani se trenutno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nalazee na petom mestu Superlige Srbije sa 38 bodova, dok je Radnik poslednji sa 14.

U narednom kolu Superlige Srbije, Radnički u Kragujevcu dočekuje Železničar Pančevo, dok Radnik gostuje Javoru u Ivanjici.

Novi Pazar je takođe u gostima sa 1:0 uspeo da savlada Spartak iz Subotice.

Pazarci su bili bolji rival na terenu skoro čitav meč.

Do pogotka su stigli u 77. minutu, kada se u strelce upisao Nigerijac Adešina na asistenciju Sejduba Sume.

Novi Pazar se nalazi na šestom mestu sa 34 bodova, dok je Spartak na devetom sa 30.

U narednom kolu, Spartak gostuje Čukaričkom, dok Novi Pazar dočekuje Voždovac.

Pogledaj vesti o: Kragujevac,   Subotica