Ekonomac deklasirao Novi Pazar

Izvor: SandzakPress.net, 12.Nov.2018, 13:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klub malog fudbala Ekonomac pobedio je u Kragujevcu ekipu Novog Pazara sa 9:2, u utakmici devetog kola Prve lige Srbije. Trostruki strelac za Ekonomac bio je Slobodan Rajčević, u sedmom, 12. i 29. minutu, dva puta mrežu gostiju pogodio je Marko Perić, u 15. i 25. minutu, a precizni su bili i Tales Feitosa u četvrtom, Viktor Ugo u 19, Nikola Matijević u 31. i Dmitro Sorokin u 39. minutu. Gol za početno vođstvo Novog Pazara postigao je Ninoslav Aleksić u trećem minutu, a Eldin Redžović >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << je u 10. izjednačio na 2:2. Utakmicu u Sportskoj hali Jezero pratilo je oko 200 gledalaca. Ekonomac je lider prvenstva sa maksimalnih 27 bodova, dok trećeplasirani Novi Pazar ima 18. Pazarci u derbiju 10. kola dočekuju Novu Pazovu, a Ekonomac gostuje Srpskoj iz Beograda. (RTVNP)
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.