Izvor: Šumadija Press, 10.Dec.2015, 13:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Deda Mraz poranio u „Plazu“
Najomiljeniji lik novogodi[njih praynika, Deda Mraz, biće u subotu, 12. decembra, od 17 do 21 sat biće u centralnom holu Šoping centra “Kragujevac Plaza”
Posetioce očekuju Deda Mrazova čarobna kapica i kartica novogodišnjih želja koja omogućava da od 28. do 31. decembra i njihovo dete dobije poklon iz ruku omiljenog dede! Potrebno je da poklon bude kupljen u nekoj od radnji Šoping Centra „Kragujevac Plaza.
Dan kasnije, Šoping centar „Kragujevac >> Pročitaj celu vest na sajtu Šumadija Press << Plaza“ otvoriće vrata za ljubimce svih vrsta i upoznati ih sa Deda Mrazom koji specijalno dolazi zbog kragujevačkih četvoronožnih drugara i donosi im paketiće.
Ove godine i napuštene kuce i mace obradovaće se novogodišnjim praznicima, a u ulozi Deda Mraza biće svi oni koji budu došli na druženje u „Kragujevac Plaza“. Naime, svi oni koji 13.decembra budu deo novogodišnje bajke za ljubimce imaće priliku da pokažu svoju humanost i simboličnim paketićem daruju napuštene kuce i mace.
– Pozivamo sve vlasnike ljubimaca koji će doći kod Deda Mraza u Šoping centar Kragujevac Plaza da otvore svoje stare ormare, pronađu tople prostirke, igračke, garderobicu, sve ono što njihovom ljubimcu neće biti neophodno, a nekome će mnogo značiti. Svi prikupljeni pokloni biće dodeljeni udruženju „Crvena šapica“, koje brine o napuštenim životinjama, a kojima je pomoć uvek potrebna – kaže Tina Mijović, iz Šoping centra „Kragujevac Plaza“.
Pogledaj vesti o: Kragujevac



