Zemunac čeka neprijatelja Srba

Izvor: SrbijaDanas.com, 04.Feb.2022, 23:58

Zemunac čeka neprijatelja Srba

Stiže u "srpski grad"

Švajcarski fudbaler Đerdan Šaćiri odlučio je karijeru da nastavi u američkoj MLS ligi, i to u dresu Čikago Fajera.

Poznat po svojim "antisrpskim" gestovima u kojima je veličao "Veliku Albaniju" i govorio o tzv. Kosovu, Šaćiri će ovoga puta morati da igra u gradu u kom ima mnogo naših sugrađana.

I na samom terenu će mu Srbin praviti "društvo". Zvanično najbolji defanzivac Čikago Fajera u sezoni za nama je 30-godišnji >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Zemunac, Boris Sekulić, koji istini za volju igra za selekciju Slovačke.

On je karijeru počeo u FK Zemun, igrao potom za Beograd, a onda se otisnuo u slovački fudbal, pa igrao za Košice i Slovan.

Danas predstavlja bedem ekipe iz Čikaga, i jedan je od najboljih igrača u klubu.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.