Izvor: RTS, 16.Dec.2020, 13:27

Vučić sa predstavnicima Srba sa KiM

Predsednik Aleksandar Vučić sastao se sa političkim i institucionalnim predstavnicima Srba sa Kosova i Metohije.
Sastanak u Palati Srbija počeo je u 12 sati, a nakon njega, predviđene su izjave za medije.
Sastanku prisustvuje i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović, kao i direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković, te njegov prethodnik i imenovani ambasador Srbije u SAD Marko Đurić.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

POČEO SASTANAK U PALATI SRBIJA Vučić sa predstavnicima Srba sa Kosova (FOTO)

Izvor: Blic, 16.Dec.2020

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa političkim i institucionalnim predstavnicima Srba sa Kosova i Metohije.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.