
Izvor: Blic, 17.Sep.2019, 10:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučić danas sa članovima Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovaraće danas sa članovima Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Povezane vesti
"I dalje ne postoji zvaničan spisak ubijenih i nestalih na Kosovu": Vučić sa članovima Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na KiM
Izvor: Blic, 17.Sep.2019
I dalje ne postoji zvaničan spisak ubijenih i nestalih ljudi na Kosovu, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon razgovara sa članovima Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.