Vlada Kosova dala saglasnost o integrisanom upravljanju

Izvor: Beta, 16.Nov.2011, 17:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vlada Kosova dala saglasnost o integrisanom upravljanju

PRIŠTINA, 16. novembra 2011. (Beta) - Vlada Kosova dala je na sednici u sredu saglasnost za postizanje sporazuma o zajedničkom upravljanju granica sa Srbijom, rekla je šefica prištinskog pregovaračkog tima Edita Tahiri.

Ona je ocenila da je reč o medjudržavnom sporazumu Kosova i Srbije.

"Cilj ove saradnje je da se poveća granična kontrola, da se poveća bezbednost i da se teži otvorenim granicama što je evropska filozofija ..
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.