Uhapšena zbog crne magije

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Apr.2012, 17:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšena zbog crne magije

SMEDEREVO -

Inspektori Odeljenja kriminalističke policije Policijske uprave u Smederevu uhapsili su Ramonu V. (1981) iz Smederevske Palanke, zbog osnovane sumnje da je izvršila krivično delo prevare.

Kako je danas saopštila policija u Smederevu, ona je u časopisu "Zona" dala oglas u kome je navela da se bavi "skidanjem crne magije", na koji se 19. aprila javila oštećena N.A. (1986) iz Kosovske Mitrovice, koja je zamolila da sa njenog petomesečnog deteta "skine crnu magiju".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
U telefonskom kontaktu, osumnjičena je oštećenoj rekla da je za navodnu izradu amajlija potrebno uplatiti 130.000 dinara u tri navrata, što je oštećena i učinila 20. aprila.

Po dobijanju novca, osumnjičena je ponovo, u telefonskom kontaktu, od oštećene tražila na ime "skidanja crne magije" dodatnih 1.000 evra, kada je oštećena shvatila da je prevarena i slučaj prijavila policiji.

Osumnjičena je, u zakonskom roku i uz krivičnu prijavu, sprovedena istražnom sudiji Osnovnog suda u Smederevu, saopštila je danas Policijska uprava u Smederevu i pozvala, ukoliko ima još prevarenih građana, da se jave na broj telefona 026/633-126.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ramona uhapšena zbog skidanja crne magije

Izvor: Mondo, 25.Apr.2012

Smederevska policija uhapsila je Ramonu V.(31) iz Smederevske Palanke zbog sumnje da je varala građane naplaćujući im "oslobađanje" od crne magije, saopštila je danas policija.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.