Ubijen jedan od osnivača OVK

Izvor: Vostok.rs, 08.Dec.2015, 12:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubijen jedan od osnivača OVK

08.12.2015. -

Nazmi Ajeti, jedan od osnivača tzv. Oslobodilačke vojske Kosova, ubijen je prošle noći u selu Miloševu kod Obilića, na Kosovu i Metohiji.

Ajeti bio u ilegali, a ubijen je iz vatrenog oružja, u sukobu sa prijateljem, prenela je „Gazeta blic“. On je, kako se navodi, podlegao povredama u Kliničko-bolničkom centru u Prištini.

Osoba osumnjičena za ubistvo je identifikovana i nalazi se u bekstvu, saopštila je policija.

Ajeti je bio jedan od osnivača terorističke OVK. On je pre nego što se priključio borcima labske oblasti, organizaciju snabdevao novcem i oružjem iz Švajcarske gde je u to vreme živeo.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Vostok.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.